5/5 ► ™ 78 ◄ votes ►

Mobilya Tamir Montaj Servisi, ve yenileme, veya kıymetli eşyalarınızı orijinal güzelliğine geri getirir. İhtiyacınız olanı yapmak ve doğru yapmak için Mobilya Tamir Montaj Servisi ekibine güvenebilirsiniz İnsanların el yapımı ahşap parçalara göre daha düşük kaliteli tek kullanımlık mobilya seçtikleri bir tüketici kültüründe, ahşap mobilya tamir hizmetleri ölmekte olan bir geleneğin parçası gibi görünebilir. Mobilya Tamir, ve Yenileme, antika eşyaların tamiri ve onarımı restorasyonu, konusunda uzmanlaşmış, İstanbul en çok aranan bir mükemmel mobilya tamir, Mobilya Tadilat, Mobilya Restorasyon, Yenileme ve Onarım hizmetlerimizden memnuniyetiniz garantilidir.

Mobilya Tamir Servisi

554 858 1312

Mobilya Tamir Montaj Servisi

Eski kırık mobilyaları eski ihtişamına geri getirmek konusunda ve mobilyaları modernize edebiliriz.

Masalar, sandalyeler, büfeler, yataklar, ve herhangi bir dekora uyması için tamir edilebilir veya yenilenebilir. Bu özel mobilya parçalarını ve aile hatıralarını hayata döndürmekten gurur duyuyoruz!

Onarın… Değiştirmeyin

Mobilya Tadilatı

Her türlü Mobilyanızı onararak tamir ediyoruz. hasar gördüğünde bozulmaya başladığında veya aşınma göstermeye başladığında, mobilyalarınızı değiştirmek için önemli bir masrafa girmeniz gerekmez. mobilyanızın bütünlüğünü ve görünümünü, Mobilya Tamir, Onarım ile eski güzellik ve işlevsellik Mobilya yenileme hizmeti ile ayrıca eski ve yıpranmış görünen mobilyalarınızı da tamamen iyileştirebiliriz

Mobilya Tadilat

554 858 1312

Mobilya Restorasyonu

Mobilya Restorasyonu

Mobilyalarınızın sahip olabileceği düşmüş çekmeceleri veya kapıları, hizalamayı, ezikleri tamir konusunda yardımcı olabiliriz. Hasarı değerlendiriyoruz ve parçanızı canlandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Birçok durumda mobilyalarınızı bulunduğunuz yerde onarabiliriz. Tabii ki, aynı zamanda atölyemizde onarım ve restorasyon hizmetleri sunuyoruz. Amacımız süreci sizin için uygun hale getirmektir

Geniş bir deneyime sahibiz yardımcı olmak ve bir araya getirmek için hızlı, profesyonel ve sorunsuz çözümler sunmaktayız ‘Mobilya Montaj’ ‘Toplamaya Hazır’ ve ‘Kendin Yap’ ürünlerini monte etmekte uzmanız. Ürünlerinizi nereden satın aldığınız önemli değildir, montajcılarımız kısa sürede kutudan bitmiş ürüne dönüştürür. Stres ve Kendin Yap Projelerinin Dağınıklığından Kaçının. Doğru şekilde yapalım, böylece yeni satın alımınız Mobilyalarınız, sizin için uygun bir zamanda evinizde veya ofisinizde monte edilecektir.

Mobilya Montaj

Mobilya Montaj

554 858 1312

Mobilya Montaj

Ne tür bir mobilya montajına ihtiyacınız olursa olsun, size Yatak odanız için yeni bir masa, oturma odanız için bir kitaplık, kanepe veya kanepe, yeni bir mutfak masası, sandalyeler, tabureler veya daha fazlasını satın aldıysanız, düz paket mobilya parçalarını monte ediyoruz.

“ İhtiyacınız olduğunda, akşamları ve hafta sonları bile varız ”

Modüler Mobilya Montaji

Mobilya montaj hizmetleri, mobilyalarınızı monte etmenin stresini ortadan kaldırmak için en deneyimli yetenekli ağı ile birlikte çalışır. Size uygun bir zamanda ve yerde mobilyalarınızı monte etmeye hazırız. Ayrıca Montajcılarımızın çoğu, ahşap mobilya ürünleri ile çalışma konusunda büyük tecrübesi olan kişilerdir.

Moduler Mobilya Montaji

DeMonte Mobilya Montaji

DeMonte Mobilya Montajı

Düz paket mobilyalar monte etmenize size nasıl yardımcı olabileceğimizi size zaman kazanmanıza yardımcı olabiliriz, böylece yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. DeMonte Mobilya Montajı, yeni düz paket mobilyalar, satın aldıysanız ve bir araya getirecek beceri veya zamanınız yoksa, yardımcı olabiliriz. Herhangi bir DeMonte düz paket mobilya parçası monte edebiliriz,

Ray Dolap Tamiri

Sürgülü ray dolap kapılar, genellikle yanlış hizalanır ve sıkışır veya izlerini atlar. Yapışkan bir kapıyı fark ederseniz veya rayın dışına çıkarsa, sorun daha da kötüye gitmeden düzeltmeye çalışın. Sürgülü bir kapıyı zorlamayın, bazen sürgülü ray dolap kapısının, genellikle aşınma ve yıpranma veya kapının çalışma mekanizmalarında yanlış olan bir şey nedeniyle tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekir. Sürgülü ray dolap kapıları ciddi hasar görürse, kapı donanımını veya hatta kapağını değiştirmeniz gerekebilir. Mobil servisimiz sürgülü ray dolap kayar kapılarınızı, hızlı ve kolay bir şekilde onarır. Orijinal ekipman üreticisinin yedek parçalarının kapsamlı mobil donanım envanterimiz, evinizdeki tek bir tur ile çoğu onarım işlemini tamamlamamızı sağlamaktayız.

Ray Dolap Tamiri

Ray Dolap Tamiri

Ray Dolap Tamiri

Ray dolap kapağınız düzgün bir şekilde açılmıyorsa veya kapanmıyorsa, Yardım için aramanızın zamanı geldi. Sürgülü ray dolap kapınızı, kırık parçaların değiştirilerek sadece bir dokunuşla kapanmasını sağlayan özel son teknoloji araç ve gereçlerimizle yenileyebiliriz!

Ray Dolap Mekanizma Tamiri

Sürgülü ray dolap gıcırtılı tekerlekler mekanizmalar, kırık tekerlekler, kapı sıkıştı, sürgülü kapak raydan çıktı gibi sorunların, hepsini en iyi fiyatlarla yapıyoruz! Sürgülü ray dolap mekanizmasının tüm markalarını ve modellerini tamir ediyoruz!

Ray Dolap Sistemleri Tamiri

Sürgülü Dolap Mekanizma Tamiri

Ray Dolap Sistemleri Tamiri

Sürgülü dolap kapı sistemleri onarımı güvenilir servis, hızlı tepki ve düşük fiyatlar için en iyi seçimdir. Sürgülü dolap kapı kırık parçalarını onarabilir veya değiştirebiliriz. Evinize geliyoruz ve sürgülü ray dolap kapı problemleriniz için etkili çözümler tamir ediyoruz.

Mutfak Dolap Tamiri

Mutfak dolapları günlük kullanım ve kötüye kullanımı çok fazla alır. Zamanla, kapılar çekmeceler, doğru kapanmayan kapılardan açılmayan çekmecelere kadar bir dizi problem geliştirirler. Çoğu dolap kapısı, temiz ve şık bir görünüm sağlamak için kapak menteşeleri dolapların içine gizlenmiş menteşelerini kullanıyor. Ayrıca kapıların ayarlanmasını kolaylaştırırlar. Zamanla, menteşeler aşınma ve yıpranma göstermeye başlayacaktır. Menteşeler bükülebilir ve uyumlarını kaybedebilir, kılavuzlar aşınmış zayıf bir şekilde kapanır sarkabilir ve parçanızın çerçevesi hasar görebilir. Hemen dikkatle, tamir edilirse kullanıma geri dönebilir, böylece dolap kapaklarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mutfak Dolap Tamiri

Mutfak Dolap Tamiri

Mutfak Dolap Tamiri, Mutfak bir evin odak noktası budur Mutfak evin kalbidir. Mutfak dolap kapakları Mutfak dolap çekmecesi kolları ve yıpranmış ve kırılmış çekmece rayı, mutfak dolap kapakları sarkma başlayabilir dolap kapak menteşeleri, Mutfak Dolap kapak menteşe tamiri ! ve yıpranmış kırık menteşelerinizi yenisi ile değiştirip dolap kapaklarınızı aynı hizada olmasını eski uyumlu görünümünü sağlamak.

 • Kiler Rayı Tamiri.
 • Mutfak Dolap Aksesuar Montajı.
 • Mutfak Dolap Kapak Amortisör Tamiri.

Mutfak Kiler Dolap Tamiri

 

Laminat Tezgah Montaji

Laminat Tezgah Montajı

Mutfak Dolap Laminat Tezgah Montajı, Kullanım ömrünü dolduran şişmiş mutfak, Laminat Tezgah, larınızın yenisi ile değişimi.

Laminat tezgah üzeri fırın yeri kesimi yapıyoruz.

Mobilya Kapı Tamiri

Kapının şişmesi ve kapanmaması durumunda, bir kapının tamiri gerekebilir. Bununla birlikte, kapı tamiri dikkatli yapılmalıdır. Kapı kilitlerinin hareketli parçaları vardır ve bu nedenle, çalışmayı durdurabilir veya iyi çalışmayabilir. Kapı kilidi kapıdaki diğer özelliklerle aynı hizaya gelir ve hizalama iyi değilse çalışamaz.

Kapı kilitleri evde mimari bir unsur da sağlar. Kapı kilit tamirinin aslında bir kapı kilidinin değiştirilmesi olabileceği düşünülmektedir. Sorunlu kapılar sadece sinir bozucu değil potansiyel güvenlik riskleri oluşturabilir. Kapılarınızın görünme biçiminden memnun değilseniz, hasar görmüş, kırık veya sarkmış kapılarla, gıcırdayan menteşelerden, uğraşmaktan bıktık, hızlı ve etkili onarımlar ve yeni kapılar için güzel kurulum sağlayabiliriz.

Mobilya Kapı Tamiri

Mobilya Kapı Tamiri

Mobilya Kapı Tamiri Montajı – Kulanmış olduğunuz amerikan kapı, panel kapı, cilalı kapı, laminat kapı, vs mobilya kapılarını açılış yapmaması bazen açılıp bazen açılmaması problemleri gibi arızalarda kulanmış olduğunuz kapıların menteşe kilit, ayarı ve arızalı kilit menteşelerinizin değişikliği gündeme gelebilir. Bu gibi durumlarda kapı kilit ve menteşe’ ler veya arızalı menteşelerini değiştirip eskisi gibi düzgün çalışması sağlanır.

Kırık Kapı Tamiri.
 • Oda Kapı Tamiri.
 • Lake Kapı Tamiri.
 • Cilalı Kapı Tamiri.
 • Panel Kapı Tamiri.
 • Amerikan Kapı Tamiri.
 • Kapı Kilit Menteşe Tamiri.

Kirik Kapi Tamiri

Oda Kapi Tamiri

Oda Kapı Tamiri

Oda Kapıları, Sürgülü kapılardan, kırık bir kilit veya gevşek bir menteşe olması şaşırtıcı değildir. Evinizdeki arızalı bir kapıyı veya menteşesini değiştirmeniz mi gerekiyor? Veya ek bir kilit menteşe takmanız mı gerekiyor.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Günümüzde güvenilir ve müşteri odaklı bir tamirci bulmak giderek zorlaşıyor. sunulan geniş hizmet yelpazemiz nedeniyle, artan işçilik maliyetiyle başa çıkabiliyor ve yüksek servis standartlar sağlayabiliyoruz.

Sandalye Tamiri

Her tür ahşap sandalyenin kendine özgü yapısal sorunları vardır. Sağduyulu ve birkaç ayrıntı ile, tüm ahşap sandalyelerinizi en iyi durumda tutabilirsiniz. Gevşek veya kırık sallanan sandalye parçalarının Onarımlar, tekrar kendi sandalyenize oturmanıza, paradan tasarruf etmenize, çevre kirliliğini azaltmanıza ve yatırımınızın gururlu sahibi olmanıza yardımcı olur. Güvenilirlik ve kalite için varız.

Sandalye Tamiri

554 858 1312

Sandalye Tamiri

Kullanmış olduğunuz ahşap sandalye + Lake sandalye + Masif sandalye + Cilalı sandalye + zamanla eklem yerlerin den açılma ve esnemesi ve sandalyelerinizin görünümü bozulması durumların da ahşap sandalyeleriniz evinizden alınarak tamiri yapılır.

Kırık Sandalye Tamiri.
 • Lake Sandalye Tamiri.
 • Cilalı Sandalye Tamiri.
 • Masif Sandalye Tamiri.
 • Ahşap Sandalye Tamiri.
 • Yemek Masası Sandalye Tamiri.

Kirik Sandalye Tamiri

Sallanan Sandalye Tamiri

Sallanan Sandalye Tamiri

Ahşap sallanan sandalyeler bazıları doğal olmayan strese maruz kalırlar. Ara sıra çatladıkları, ayrıldıkları veya gevşettikleri şaşırtıcı değildir, küçük sorunlar ortaya çıktığında gıcırtı, sarkma veya daha kötüsü fark edebilirsiniz. Sandalyenizi seviyorsanız. Sallanan sandalyenize evinizden alarak tamiri yapmaktayız.

Dolap Çekmece Ray Tamiri

Çekmece rayları, aniden çalışmayı bırakana kadar gerçekten düşünmediğiniz öğelerden biridir. İster rasgele attığınız ev ofisinde çekmece ister mutfağınızda en sevdiğiniz tavaları almak için her gün kullandığınız çekmece olsun, kırık bir çekmece ciddi bir baş ağrısı olabilir. Çekmece rayının eğilmesine, veya bilyeli yatağın düşmesine neden olabilecek kötüye kullanımdan kaynaklanan yük sorunları ve diğer sorunların olması yaygındır. Ayrıca, görevlendirildikleri iş için asla amaçlanmayan kalitesiz işçilik veya ucuz parçalarla uğraşmak da oldukça yaygındır.

Dolap Çekmece Ray Tamiri

554 858 1312

Dolap Çekmece Ray Tamiri

Çekmecelerinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, kolay bir düzeltme olabilir. Çekmece Raylar doğru ayarlandığında çekmeceler düzgün bir şekilde açılır. Zamanla ve kullanımla hizalamadan çıkabilirler ve basit bir ayarlama, çekmece raylarınız mükemmel çalışma düzenine döndürebilir.

 • Dolap Çekmece Ray Ayarı.
 • Çekmece Rayları Onarımı.
 • Çekmece Raylarını Değiştirmeden Önce Ayarlayın.

Dolap Cekmece Ray Ayari

Kirik Dolap Cekmece Ray Tamiri

Kırık Dolap Çekmece Ray Tamiri

Çekmeceler evde çok önemli bir amaca hizmet eder. Gerekli ve uygun depolama sağlamanın yanı sıra, saklanan dağınıklığa hızlı ve kolay bir depo görevi görürler Sorun, bir çekmecenin barındırdığı “geçici” kargaşanın genellikle bundan başka bir şey olmasıdır ve sonuç olarak çok fazla ağırlıktan bir erimeye maruz kalabilir. Her marka model kırık arızalı çekmece tamir ediyoruz.

Dolap Kapak Menteşe Tamiri

Dolapları günlük kullanım ve kötüye kullanımı çok fazla alır. Zamanla, kapılar doğru kapanmayan kapılardan açılmayan kapaklara kadar bir dizi problem geliştirirler. Çoğu dolap kapısı, temiz ve şık bir görünüm sağlamak için kapak menteşeleri dolapların içine gizlenmiş menteşelerini kullanıyor. Ayrıca kapıların ayarlanmasını kolaylaştırırlar. Zamanla, menteşeler aşınma ve yıpranma göstermeye başlayacaktır. Menteşeler bükülebilir ve uyumlarını kaybedebilir, kılavuzlar aşınmış zayıf bir şekilde kapanır sarkabilir ve parçanızın çerçevesi hasar görebilir. Hemen dikkatle, tamir edilirse kullanıma geri dönebilir, böylece dolap kapaklarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kapak Mentese Tamiri

554 858 1312

Kapak Menteşe Tamiri

Dolap Kapaklarınız Kapanmıyor veya Menteşeler mi Kırıldı, Bu küçük şeylerin evlerimizde düzgün çalışamaması sinir bozucu size bu tür küçük şeyler başarısız olduğunda endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde huzurlu hizmetler sunmaktayız.

Dolap Kapak Menteşe Ayarı
 • Kırık menteşeler
 • Hasar gören menteşelerin, korozyon ve yanlış kullanımdan kaynaklanabilecek aşınma ve yıpranma nedeniyle değiştirilmesi.

Dolap Kapak Mentese Ayari

Dolap Kapak Mentese Tamiri

Dolap Kapak Menteşe Tamiri

Dolap kapılarının menteşeleri bazen gevşek olabilir ve onarım veya değiştirme gerektirir. Dolaplardaki menteşeler çok eski ve paslı olabilir ve sonuç olarak dolap kapağını düzgün tutamayabilir. Arızalı kırık dolap kapak menteşeleriniz tamiri ve kapak menteşe ayarlarını yapmaktayız.

Ofis Koltuk Tamiri

Ofis Büro Koltuk Tamiri, Kullanmış olduğunuz ofis koltuklarınız kullanıma bağlı olarak zaman içersin de üzerindeki, ofis koltuk mekanik aksamlarında, arıza ve kırılmalar gerçekleşmektedir. Ofis büro koltuk mekanizmalarında Bir çok kullanıcı bu koltukların tamir edilmediğini düşünmektedir arızalı ofis büro koltukları kullanım suresi ne olursa olsun en ekonomik şekilde Ofis koltuk mekanizma tekerlek tamirini onarımını yapıyoruz.

Ofis Koltuk Tamiri

554 858 1312

Ofis Koltuk Tamiri

Tüm bu çalışmalarla amacımız sizlere daha iyi, daha kaliteli teknik servis hizmeti sunmak. Bunun için her geçen gün kendimizi yenileyerek, geliştirerek sizlere en etkili çözümleri, en kısa zamanda sunmayı hedefliyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli teknik servis kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Ofis Koltuk Sistemleri Tamiri.
 • Ofis Koltuk Tamiri.
 • Büro Koltuk Tamiri.
 • Müdür Koltuk Tamiri.
 • Sekreter Koltuk Tamiri.
 • Personel Koltuk Tamiri.

Ofis Koltuk Sistemleri Tamiri

Ofis Koltuk Mekanizma Tamiri

Ofis Koltuk Mekanizma Tamiri

Yerli ve diğer yabancı menşeli Ofis koltukların yıllardır mekanik arızalarını İstanbul’ Anadolu Yakasının neresinde olursanız olun arızalı koltuklarınızı adresinizden alıp orijinal yedek parça kullanımı ile arızalarını yapmaktayız.

Kullanmış olduğumuz yedek parçalarımız belli belirsiz bir fark gösterebilir ancak bununla birlikte yedek parçalarımız 100 % orijinaldir ve orijinal, kendi üretici firma tarafından üretilmiştir.

Özel Mobilya Tamir Montaj Kurulum Hizmetlerimiz.

 • İkea Mobilya Montajı.
 • İnegöl Mobilya Montajı.
 • Koçtaş Mobilya Montajı.
 • Tekzen Mobilya Montajı.
 • Masko Mobilya Montajı.
 • Bellona Mobilya Montajı.
 • Modoko Mobilya Montajı.
 • Bauhause Mobilya Montajı.
 • Tepe Mobilya Montajı.
 • Adore Mobilya Montajı.
 • Doğtaş Mobilya Montajı.
 • Alfome Mobilya Montajı.
 • Gaysan Mobilya Montajı.
 • İstikbal Mobilya Montajı.
 • Kelebek Mobilya Montajı.
 • Kelebek Mobilya Montajı.
 

Alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası, hizmet etmektedir.

Müşterilerine kaliteli servisi ulaştırmayı prensip edinmiş her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile sektöre öncülük etmektedir.

Yapılan Mobilya tamir, Mobilya Montaj, Mobilya Tadilatı, kaliteli servisi sizlere sunan, özel servis hizmeti vermekteyiz.